Samsung SSD | 9100 PRO With Heatsink | 8000 GB | SSD form factor M.2 2280 | Solid-state drive interface PCIe 5.0 x4, NVMe 2.0 |
- TootjadSamsung
- Mudel: MZ-VAP8T0CW
- Saadavus: 4
-
2 041€
Samsung SSD | 9100 PRO With Heatsink | 8000 GB | SSD form factor M.2 2280 | Solid-state drive interface PCIe 5.0 x4, NVMe 2.0 | Read speed 14800 MB/s | Write speed 13400 MB/s
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 81.00 mm |
| Gross height (mm) | 25.00 mm |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Gross width (mm) | 23.00 mm |
| Kirjutamise kiirus | 13400 MB/s |
| Lugemise kiirus | 14800 MB/s |
| Net weight | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 18551 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Pooljuhtketta liides | PCIe 5.0 x4, NVMe 2.0 |
| Pooljuhtketta maht | 8000 GB |
| Producer | Samsung |
| Producer product family | SSD |
| Producer product name | 9100 PRO With Heatsink |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 2280 |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: samsung ssd 9100 pro with heatsink 8000 gb ssd form factor m2 2280 solid-state drive interface pcie 50 x4, nvme 20, mz-vap8t0cw, samsung, ssd




